Saç ektirenlerin yorumları

sac ekimi yorumlari fue Saç ektirenlerin yorumlarıSaç ektirenlerin yorumları ; saç ekimi yaptırmış olanlarla birebir yapılan mülakatlar sonucu göstermiştir ki özelikle fue yöntemi ile yapılan saç ekimi çok daha doğal ve estetik açıdan tatmin edici; fut yönteminde malesef yer yer kötü izlenimler mevcut olmaktadır. Saç ekimi yaptıranların bir çoğu ilk günlerde tedirgin olsada aradan geçen zaman içinde saç ekimi yaptırdıkları için fazlası ile mutlu olmuşlardır. Sonuç’ta saç bir erkekeğin veya bir kadının en önemli aksesuarıdır.
insan psikolojik olarak çok daha rahatlar ve görsel açıdan kendine güvenini kazanır. Günümüzde saç ekimi fiyatlarınında çok makul düzeylerde olması ile birlikte gelen olumlu yorumlar’da etkisi ile birlikte bir çok kişi saç ektirmeye karar vermiştir.

sac ekimi yorumlari fuesac Saç ektirenlerin yorumlarıBunda en önemli unsurlardan birisi’de saç ekimi operasyonun herhangi bir risk içermemesisdir. Çok basit operasyonlarda bile bir çok tehlike mevcut iken saç ekimi’nin şu ana kadar herhangi bir zararlı etkisi gözlenmemiştir. Genlikle saç ekimi yorumları olumludur.

Tags: , ,
Benzer yazılar

29 Yorum

 1. Kısa zamanda bende düşünüyorum böyle bi şey.

 2. saçlarım benimde çok dökülüyor sonumuz ne olucak hayırlısı.

 3. @klima servisi. Sormayın hocam benimde çok acayip dökülüyor? Ne yapacağız Allah yardımcımız olsun, saç ekimi yapacağım galiba.

 4. Biz kadınlar erkeklere göre bu konuda daha şanslıyız ama son yıllarda artan saç şekillendirici kullanımıyla birlikte bizde kelliğe doğru gidiyoruz.Hadi hayırlısı bakalım

 5. 26 yaşındayım ama kafamda saç kalmadı desem yeridir. Bunun önüne geçmenin tek yontemi saç ektirmekmidir?

 6. @Aslı Hanım kadınlarda kellik var ve buna gözümle şahit oldum, ayrıca kellik insanlarda hemen herkeste bulunan bir hastalıktır.

  @Genç Odası
  Bende 28 yaşındayım ve benimde saçlarım kel oldu, kısa sürede saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum.

 7. sonuç gerçekten mütiş

 8. daha öyle bişeyle karşılaşmadım inşallahta karşılaşmam :) ama ilerde belki olabilir dökülme sorunu olursa

 9. Benimde Saç Dökülmesinden Yana Çok Sıkıntım var ırsi olduğunu düşünüyorum fakat ilerleyen zamanlarda düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

 10. Yorumları okurken, baktım ki bazıları sırf backlink kasmak için kısa ve anlamsız yorumlar yazmaktalar, bundan dolayı bir eklenti geliştirip ve bu eklenti sayesinde yorumları kısa olan kullanıcıların URL leri otomatikmen silinecektir. Ayrıca düzgün ve anlamlı yorumlar, sitemiz yayında olduğu sürece hep kalacaktır. Güzel yorum yazanlardan teşekkür eder saygıllarımı sunarım!..

 11. Bende saç ektirmek istiyorum, bu konuda sizlere canlı telefon görüşmesi yapmak istiyorum. Saç ekimi fiyatı ne kadar? biliyorum fiyatı burada yazmıyorsunuz ama bari telefonda söyleiniz.

 12. Benim gibi iLeride keL kaLacak arkadaşLar için çok faydaLı bir konu :D Harbiden de kabusum oLdu artık bu keLLik admin :D yaşım 21 8 yaşımdan beri jöLe ve vax kuLLanıyorum :D

 13. Bende zamanında jöle, yumurta beyazı, zeytin yağı ve necipbey biryantin karıştırıp kullanıyordum, ama gel gör ki şimdi kelliğe son hızla gidiyorum, Allah hayır etsin :D

 14. Bende saç ektirdim ve saçlarım şimdi güzel ama eski saçların yerini asla almıyor. Siz siz olun saçlarınızın kıymetini mutlaka bilmelisniz. Hem bu kadar dert ve kederden sonra saçsızlık kalmak ta kötü bir duyugudur. Keşke eski saçlarım olsaydı. Ama ne yapalım saçsızlıkta kaderimizde varmış ve bu şekilde saçsızlık kaldık. Sizde saçlarınızı koruyun ve doğan olarak saçlarınızı canlandırın asla jöle biryantin kullanmayın. Sayın Adminim siteniz gerçekten çok profesyonelce hazırlanmıştır emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle. Londradan herkese selamlar saygılar sunarım…

 15. Saç ektiren bir arkadaşım bir kaç gün acıdığını söyledi, sonrasında ise herhangi bir ağrının olmadığını söylemişti. Gerçektende çok güzel bir uygulama saçsız insanlarımız kolaylıkla kullanabilirler, herkese tavsiye ediyorum.

 16. bende para biriktiriyorum ve bu arada araştırıyorum bu yöntemi sevdim

 17. açıkcası bu kadar tereddüt etmeyin bence arkadaşım ektirdi saçları benden sağlıklı durumda şu anda.

 18. bu saç ektirme olayını bulana helal olsun,kendimi bildim bileli jole kullanırım ve yavaş yavaş saçlarım tepeden açılmaya başladı.çok şükürki hep korktuğum kelliğe çare ektirme yöntemiyle bulundu.saolsun bunu icat eden ve sizde saolun admin böyle faydalı konuları paylaştığınız için

 19. Açıkçası saç ekimi konusunu yavaş yavaş düşünmeye başladım ama bazılarıın ektirdiği çok belli olurken bazılarının ektirdiği hiç belli olmuyor? Bu farklılık teknikten mi kaynaklanıyor orjinal saç gibi duran ekimi nerede yaptırabiliriz?

 20. İnsanlara korkutucu gelen ameliyat sonrası görünüm. Acaba ameliyat izleri kalır mı, ektirdiğim yerler belli olur mu korkuları var herkeste. Ama çevremizde bir çok saç ektiren olmasına rağmen, hiç birisini ilk bakışta anlamamaktayız. Hatta kişi söyleyene kadar bunun farkınıda bile olmayız. Şahsen çok absürd görüntü oluşturmayacaksa saç ekimini oldukça faydalı buluyorum.

 21. @Cem Yılmaz bu güzel yorumunuz için size teşekkür ederim. Dediğiniz gibi insanlara her ne kadar korkutucu gelirse gelsin ama şu bir gerçektir ki saç ekimi faydalı ve yararlı bir yöntemdir. En başında da fue yöntemi gelmektedir. Sizin gibi bilinçli insanların yorumlarınız görünce gerçekten sevinmemek elde değildir.

 22. Saç ektirme çağın buluşu konumuna geldi ve ektirenlerdeki başarı mükemmel bir sonuç olarak nitelendirilebilir. Çok şükür kellik yok ama sürekli olarak kellik sorunu yaşayan tanıdıklarıma şiddetle öneriyorum

 23. Hello admin beneficial submit very much thanks adored this weblog definitely considerably

 24. Ben geçen aylarda Esteworld Hakan bey de saç ekimi yaptırdım, Çok memnunum, ayrıca este world doktorlarından hakan bey işinin profesyonellidir ve saçlarım şimdi daha gür ve daha güzel oldu. Bu siteyi bizler için açtığınızdan dolayı sizlerden teşekkür ederim sayın adminim.

 25. Ben saçımı ektireli 4,5 ay oldu, başta ekilen saçlar döküldü ama sonra yeniden çıktılar, şu an aynaya baktığımda tüm saçsız bölgede kısa kısa saçlar görüyorum, her ay biraz da uzuyor, sanırım iyi bir ekim olmuş, Dermamed den ve sonuçlardan çok memnunum.

 26. Saç ekimini Estethica da yaptırdım.3500 adet fue ile ekildi.Başlarda biraz kanama olsa da şimdi çok iyi kendi saçlarımdan ayırmak zor katlandığım acıya değdi.Doğal görüm ve iyi hizmet anlayışınız için teşekkürler

 27. Saç ekimi yapanların yorumlarında mutlaka ama mutlaka uyulması gereken bir kural var? ve bu kuralla uymak için (Yorumlarınız da asla hiç bir veya bir kuruluşa küfür veya argo kelimeler kullanılmamalıdır!) Yorumlarınızda ben şahsen bu firmayı beğenmiyorum ve bu firma ile çalışmak istemiyorum veya kimseye tavsiye etmiyorum. Bu site tamamiyle bilgilendirme sitesidir. ve bu siteye lütfen saygı gösterin.

  Not:

  Bazı saçma sapan yorum yazan kişilerin yorumlarını tamamiyle kaldırdım. ve böyle bir yazıyı yazmaya uygun gördüm teşekkürler.

 28. Tamam admin bey, fakat ben asla argo veya kötü yorum kullanmadım. Herkese teşekkürler ve saygıllarımı sunarım (Taner Ceylan)

 29. @Taner bey sizin için demedim, zaten sizin demiş olsaydım yorumlarınızı onaylamazdım. Fakat bazı kendini bilmezler siteye girerken argo kelimeler ve yorumlar yazmaktan çekinmiyorlar, bundan dolayı yukardaki uyarıyı yazmak zorunda kaldım.

Yorum yapın